Uprchlická krize

Události které mohou způsobit chaos a rozklad lidské společnosti ve světě.
Odpovědět
kojot
Stálý člen
Příspěvky: 8
Registrován: 12 únor 2015, 13:15

Uprchlická krize

Příspěvek od kojot » 11 únor 2016, 18:58

Rozhodně není ideální podceňovat zvyšující se množství imigrantů v Evropě. Ve většině případů jsou to zdatní mladí lidé, kteří mohou ve větším počtu být nebezpeční, podobně jako se to stalo v Maďarsku, kde uprchlici začali rabovat domácnosti místních obyvatel. Máte nějaké varianty jak se proti takovému vniknutí a nebezpečí bránit? Jak ochránit domov a své blízké proti takovým rabovacím gangům?

Uživatelský avatar
Grand66
Obránce
Příspěvky: 18
Registrován: 28 září 2013, 22:24

Re: Uprchlická krize

Příspěvek od Grand66 » 20 únor 2016, 17:19

V případě napadení domova větší skupinou vetřelců je obrana opravdu těžká a omezena. Ideální je možnost útěku do záložního úkrytu a bezpečí. Samozřejmě je dobré mít k obraně střelné zbraně a dostatek munice k případné obraně domu nebo krytí ústupu a několika denní zásobu vody a jídla. Pokud zbraně nemáte je otázka času než se útočníku podaří prorazit domovní dveře nebo okna vniknout do úkrytu, popř. dům vypálí. Pak Vás Bůh ochraňuj.
rabovani.jpg
Vy rabujete, my střílíme. Jeden ze způsobů obrany majetku v New Orleans, USA

kojot
Stálý člen
Příspěvky: 8
Registrován: 12 únor 2015, 13:15

Re: Uprchlická krize

Příspěvek od kojot » 20 březen 2017, 08:51

Tak nám Evropo zase turecký prezident Erdogan vyhrožuje, že nám bude každý měsíc posílat 15 tisíc migrantů z Turecka. Zároveň přestali přijímat imigranty vrácené z Řecka. Jsem zvědavý jak se k tomu vládní elity Evropské unie postaví. Je to smutné, že se mocná Evropa nedokáže postavit tomuto malému diktátorovi z Asie.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host