Loupežná přepadení ve Stodolní ulici

Legislativa, první pomoc a události související se sebeobranou, trestnými činy a snahami omezit naše právo bránit svůj život, zdraví či majetek.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pete
Obránce
Příspěvky: 17
Registrován: 11 srpen 2013, 18:07

Loupežná přepadení ve Stodolní ulici

Příspěvek od pete » 28 srpen 2013, 14:54

Dva mladiství ve věku 15 a17 let, spáchali tři agresivní loupežná přepadení ve Stodolní ulici v Ostravě. Oběti útoku nejprve paralyzovali slzným plynem a poté je brutálně fyzicky napadli kopanci a ranami pěstí. Bezmocné oběti okradli o osobní věci.

První fázi útoku provedli 20.6. 2013, při něm sedmnáctileté dívce a její kamarádce strhli z ramene kabelku a odcizili mobilní telefon, peněžní hotovost a platební kartu. Při druhém útoku téhož dne, nastříkali slzný plyn do očí dvaceti šestiletému muži a fyzicky ho napadli kopanci a ranami pěstí. Po útoku mu sebrali boty v hodnotě 1900 Kč. Poslední z jejich obětí byl další šestadvacetiletý muž, rovněž oslepen slzným plynem a fyzicky napaden. Lupiči tomuto muži odcizili hotovost, doklady, stravenky a platební kartu. Muž musel vyhledat ošetření v nemocnici.

Mladici byli policii zadrženi. Za tyto loupežná přepadení jim hrozí až pětileté tresty ve vězení. Na mladšího útočníka byla uvalena vazba.

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host